Новини
Реєстрація
Вхід

Пятница, 26.04.2024, 19:15
Вітаю Вас Гость | RSS
Креатив
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: club-creative, Vit@l@  
Форум » для Музикантів » Гітара » Майстрова чи заводьска гітара (якй ви надаєте перевагу гітарі майстровій чи заводській)
Майстрова чи заводьска гітара
Якій ви гітарі надаєте перевагу?
1. 1. Заводьска [ 3 ] [60.00%]
2. 2. Майстрова ( зроюлена на замовлення) [ 2 ] [40.00%]
3. 4. Байдуже головне шоб хороший був інструмент [ 0 ] [0.00%]
Всего ответов: 5
club-creativeDate: Понедельник, 02.04.2007, 19:35 | Message # 1
Admin
Group: Администратори
Posts: 94
Reputation: 2
Status: Offline
Привіт в цій темі розкажіть яким гітарам ви надаєте перевагу ! Майстровим чси заводьським! Взагалі то говорять , що майтсрові гітари то круто! Не спорб! Але чомусь , я надаю перевагу заводьським гітарам з оригінальною зборкою!
 
Vit@l@Date: Среда, 02.05.2007, 12:03 | Message # 2
Лейтенант
Group: Модератори
Posts: 68
Reputation: 3
Status: Offline
Я також за заводський інструмент.
І на цє є причина.
Свого часу я переграв на самопалах .до того ж зараз багато моїх знайомих
на таких грає ,По якості вигляду вони навіть нічим не гірші.А от що до звуку....
тєрзают мєня смутниє сомнєнья...Серед заводських гітар реальніше знайти інструмент
який би задовільний любий смак.


Чем толще струны - тем круче гитарист.
 
club-creativeDate: Четверг, 03.05.2007, 18:17 | Message # 3
Admin
Group: Администратори
Posts: 94
Reputation: 2
Status: Offline
абсолютн озгідний !
 
VolkmarDate: Вторник, 24.07.2007, 22:00 | Message # 4
Рядовой
Group: Користувачі
Posts: 7
Reputation: 1
Status: Offline
різниця між самопалом і майстровою велика....

я за майструху.
поясню:
- можеш контролювати весь процес виробництва, і бачити шо тобі не підсунуть тирси в деку
- сам обираєш і знаєш яке в тебе стотїь залізочи дешеве порошкове чи фірма і електро начинка,
- особисто під себе підганяэш гриф
- вибираєш форму і дерево орієнтуючись на власні вподобання
- ціна нижча за фірму і звук набагато вищий за ціну і за багато аналогічних по ціні гітар

 
Vit@l@Date: Суббота, 28.07.2007, 18:52 | Message # 5
Лейтенант
Group: Модератори
Posts: 68
Reputation: 3
Status: Offline
ГГГ happy ...а можна трохи поязвити??? boxing
Quote (Volkmar)

я за майструху.поясню:- можеш контролювати весь процес виробництва, і бачити шо тобі не підсунуть тирси в деку

ггг.Але погодься ,що заводський інструмент можна послухати перед тим , як брати на відміну від заказного happy .А коли ти дав гроші наперед майстру , а він зробить гагно -то що тоді??? Звичайно можна купити майстрову вже готову гітару ,тіко ти вже тоді не похвалишся контрольом над процесом виробництва
Quote (Volkmar)
- сам обираєш і знаєш яке в тебе стотїь залізочи дешеве порошкове чи фірма і електро начинка

Думаю ,що той хто хоч трохи розбирається в таких поняттях і так прекрасно знає де порошкове залізо і які датчики краще ставити.А хто не шарить в такому - то його і майстер зможе надути happy
Quote (Volkmar)
,- особисто під себе підганяэш гриф-

Тих мензур вже не так і багато і в магазині можна найти гітару із зручним для себе грифом .До того ж мензура впливає на звучання і деколи приходиться жертвувати зручністю заради улюбленого звуку wink
Quote (Volkmar)
вибираєш форму орієнтуючись на власні вподобання

Шо правда то правда
Quote (Volkmar)
- ціна нижча за фірму і звук набагато вищий за ціну і за багато аналогічних по ціні гітар

Ціна нижча за фірму , але я якість звуку тоже нижча за фірму.А якшо мове йде про світових майстрів - то тут вже якість їхньої продукції вища за
серійні штрументи ,але і ціна прямопропорційно вища.Такшо тут все по чесному smile


Чем толще струны - тем круче гитарист.
 
VolkmarDate: Суббота, 28.07.2007, 19:50 | Message # 6
Рядовой
Group: Користувачі
Posts: 7
Reputation: 1
Status: Offline
додам....ти можеш купити весло заводське з нуля але не факт шо дерево витримане добре, шо в тебе ніч не трісне і гриф не поведе....звісно можеш купити б\у інструмент якому вже більше 5 років і бути впевненим шо там все чікі, бо якшо мало повести то повело б давно...
з майстровим я впевнений шо там сушка не примусова, відповідно звук не спорчений, шо дерево на гриф витримане не менше 3-5 років.
ше одним плюсом шо купивши майстрову я маю гарантію і досить довге (здебільшого безкоштовне) сервісне обслуговування інструмента.
 
Vit@l@Date: Воскресенье, 29.07.2007, 01:19 | Message # 7
Лейтенант
Group: Модератори
Posts: 68
Reputation: 3
Status: Offline
Короче попалитися можна і в майстра і в магазині.Таяк і попасти на хороший інструмент.
Звичайно серед заводських гітар більше гагна,але там і вибір більший.
Я знаю Рома ,шо в тебе хороші самопали.А ось мій перший самокльоп Флайн_ В який я в свій час купив в одного відомого музіки і на якому переграли всі Тернопільські рокешніки був зовсім не такий...
Мені його звучання завжди подобалось тільки все куда й дівалось коли починав в пачці грати.Не чув себе ніколи.
Та гітара по частотно конфліктувала зі всім чим тільки можна було.Коли я її поміняв на дешевий Джексон індієць
то зразу відчув різницю....Навіть таке дешеве і з порошковою механікою воно взувало Флайн В по всім пунктам. paper


Чем толще струны - тем круче гитарист.
 
Форум » для Музикантів » Гітара » Майстрова чи заводьска гітара (якй ви надаєте перевагу гітарі майстровій чи заводській)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


be Distemper&travis_made © 2006