Новини
Реєстрація
Вхід

Суббота, 20.04.2024, 08:04
Вітаю Вас Гость | RSS
Креатив
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Балачки » Телебаченя » мій найкращий друг - телевізор (ось такі от пироги...)
мій найкращий друг - телевізор
MlekoDate: Воскресенье, 13.05.2007, 13:40 | Message # 1
Сержант
Group: Користувачі
Posts: 23
Reputation: 1
Status: Offline
вчора Дульсінея дізналась, що Дмітрій Наглієв є її рідним сином від Леоніда Кучки...
я аж просльозилась...

а яке місце в вашому житті займає телебачення? і чи погоджуєтесь ви, що воно спричиняє загальну деградацію суспільства? оскільки люди останнім часом надають більшу перевагу перегляду якихось теле-серіалів, аніж читанню чи прогулянкам у свій вілний час... До речі, за кУмпУтором також проводять чимало часу... Ось...


I've got the straight edge
 
Vit@l@Date: Четверг, 17.05.2007, 12:02 | Message # 2
Лейтенант
Group: Модератори
Posts: 68
Reputation: 3
Status: Offline
Люблю я деколи перед телевізором зависнути і повтикати.
Серіалів не дивлюся...Більше люблю науково - пізнавальні програми, анімал планет
....і розважальні проекти тоже люблю.


Чем толще струны - тем круче гитарист.
 
club-creativeDate: Четверг, 17.05.2007, 12:47 | Message # 3
Admin
Group: Администратори
Posts: 94
Reputation: 2
Status: Offline
терпіти неможу телевізор! Дивлюсь хіба шо деколи новиин і Ентер Музік! А так це тцпізм! Там показують лише бред! Тому недивлюсь! Купа реклам і всякої беліберди
 
MlekoDate: Среда, 06.06.2007, 00:35 | Message # 4
Сержант
Group: Користувачі
Posts: 23
Reputation: 1
Status: Offline
а в мене брат цілими ночами мультики дивиться про якихось мутантів... спати не дає...майже як коти під вікнами... angry angry angry
певно зроблю як співають тостери (шось там пор то, щоб розбити телевізор і спалити газету і т.д.) wacko


I've got the straight edge
 
Форум » Балачки » Телебаченя » мій найкращий друг - телевізор (ось такі от пироги...)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


be Distemper&travis_made © 2006