Новини
Реєстрація
Вхід

Пятница, 19.04.2024, 11:52
Вітаю Вас Гость | RSS
Креатив
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форума: club-creative, travis_made  
Форум » Головний розділ » Креатив » Відгуки (Відгуки відгуки пр оконцерти Креативу побажання критика)
Відгуки
club-creativeDate: Суббота, 07.04.2007, 00:31 | Message # 16
Admin
Group: Администратори
Posts: 94
Reputation: 2
Status: Offline
Quote (Mleko)
а я зла... так хотіла піти на цей креатив, що то торба, і багато моїх друзів також, але вам треба було зробити його саме до Великодня >(, ніби не могли трошки почекати... Отож, коли буде наступний?, бо вже так хочеться якоїсь рокотеки, аж серце щемить

Ну ти ж нехотіла йти !!! КОли буде 2 Креатив яка тобі різниця! Я вже писав шо то не день народження шо можна було перенести після великодню! Така річь масштабна не переноситься! Тим більше шо вже все було добазарено за місяць на перед! Перенести концерт це важко!... не могли почекати прікінь собі немогли!!!!

Post edited by club-creative - Суббота, 07.04.2007, 00:37
 
MlekoDate: Суббота, 07.04.2007, 13:38 | Message # 17
Сержант
Group: Користувачі
Posts: 23
Reputation: 1
Status: Offline
dry як це яка мені різниця?
я хотіла піти, просто річ в тому, що всі прекрасно знають дати таких великих свят, як Великодень...і можна було б коректувати свою хіть відповідно...
(ну хоть хтось має вас трохи покритикувати,але я то по-доброму wink )
просто ви також маєте усвідомлювати, що берете на себе відповдальність за тих всіх малючків, що вдарились в субкультуру, а проводячи такі заходи саме в час посту ви провокуєте їхні мізки до деградації...Рок-- то така сила, що сягає своїми коренями в глибини душі, а тому треба зберігати її чистоту(чи воросте щось путнє на болоті) не хочу брати на себе роль баптистського прповідника, але то варто взяти до уваги, бо саме ви маєте можливість якось впливати на підростаюче покоління і сприяти тому, щоб з нього виросли гідні громадяни України...
Ой, чогось такого нацокала.
просто візміть то до уваги, бо, мабуть, про то все ж варто замислитись biggrin
ВСЬО, всього вам найкращого, смачної пасочки, яєць...не зліться на мене, я ж то всьо з метою якось посприяти вашому самовдосконаленню. flower


I've got the straight edge
 
screamDate: Суббота, 07.04.2007, 17:39 | Message # 18
Рядовой
Group: Користувачі
Posts: 5
Reputation: 0
Status: Offline
to Mleko
піст це не час не їсти мясо і не слухаит музику... ти можеш слухати музику їсти мясо, але постити язиком, думками і тіпа того... так собі мислю. а креатив був дуже позитивним. аж сам собі дивуюсь звідки було стільки позитиву? трапляється. а ти, рідненька пропустила хорошу подію у нашому маленькому місті:) якшо б КРЕАТИВ перенесли б на квітень Коля б образився. там висадку обіцяють....


M.F.
 
MlekoDate: Суббота, 07.04.2007, 20:20 | Message # 19
Сержант
Group: Користувачі
Posts: 23
Reputation: 1
Status: Offline
Quote (scream)
to Mleko
піст це не час не їсти мясо і не слухаит музику... ти можеш слухати музику їсти мясо, але постити язиком, думками і тіпа того... так собі мислю. а креатив був дуже позитивним. аж сам собі дивуюсь звідки було стільки позитиву? трапляється. а ти, рідненька пропустила хорошу подію у нашому маленькому місті:) якшо б КРЕАТИВ перенесли б на квітень Коля б образився. там висадку обіцяють....

Та добре вже, ти в дечому правий, але все ж...
власне, я висловила свою позицію і мені більше нічого сказати на цю тему, бо й справді, що колупатись в минулому...з нетерпінням чекаю 21 квітня, а може десь потім і наступний креатив буде smile


I've got the straight edge

Post edited by Mleko - Воскресенье, 08.04.2007, 10:37
 
club-creativeDate: Понедельник, 09.04.2007, 01:06 | Message # 20
Admin
Group: Администратори
Posts: 94
Reputation: 2
Status: Offline
ну десь так у квтіні або травні!
 
club-creativeDate: Понедельник, 09.04.2007, 01:10 | Message # 21
Admin
Group: Администратори
Posts: 94
Reputation: 2
Status: Offline
НУ так в дечому ти права! НУ але диись в кожного своя голова наплечах! Вот я був теж колись такби мовити малим ходив на Висадки , але ейвахи і Висадки мене не провокували на дебільні вчинки і т.д! Я вважаю шо кожен в змозі сам думати і вирішувати шо йому робиит і відповідати за свої вчинки! А бухати і творити дурниці ми млолодь не провокуєм оі не заставляємо! Але шось в ттвоїх словах є ! smile
Ок веселих всвять! Бажаю гарно відсвяткувати!
 
fygasDate: Понедельник, 09.04.2007, 12:02 | Message # 22
Рядовой
Group: Користувачі
Posts: 1
Reputation: 0
Status: Offline
я МоЖу одним словои оХараКтериЗувати КреатиВ ...........КЛасс ........всЕж таки 2 концерта Вже є Групи не тільки з теРнопоЛЯ ...оСОблиВо дяКУю ХерсоНУ за ЙОжиКІв ......чеКаєМо наСТупного кРЕатИВУ )) wink
 
MlekoDate: Понедельник, 09.04.2007, 14:10 | Message # 23
Сержант
Group: Користувачі
Posts: 23
Reputation: 1
Status: Offline
ок. отож розгортаємо кампанію по пропаганді здорового способу життя і чистоті мови. happy
(як добре, що мене тут ніхто не знає..не буду боятись як почнуть погрожувати wink )


I've got the straight edge
 
club-creativeDate: Понедельник, 09.04.2007, 21:42 | Message # 24
Admin
Group: Администратори
Posts: 94
Reputation: 2
Status: Offline
чому ти впевнена шо незнають! Погрожувати не буде ніхто принаймні ми! В цьому немаєє потреби ! І це - тупо! Хочя в деяких випадках це внатурі потрібно робити!
 
MlekoDate: Вторник, 10.04.2007, 11:09 | Message # 25
Сержант
Group: Користувачі
Posts: 23
Reputation: 1
Status: Offline
по-перше: гарантовано ніхто не знає
по-друге: я ж жартую, я прекрасно розумію. що ніхто не сприйматиме всерйоз лепотання про шкідливість паління, алкоголю. а заяложенні фрази типу "легких наркотиків не буває" сприймаються лише як якісь анекдоти... і матюкатись зараз круто... тому про чистоту мови годі й говорити.. dry
а ті, хто таки беруться за ту справу, то ,скоріш за все, протсо наївні ідеалісти... а таких мало


I've got the straight edge
 
club-creativeDate: Вторник, 10.04.2007, 17:38 | Message # 26
Admin
Group: Администратори
Posts: 94
Reputation: 2
Status: Offline
ну я б не сказав шо матюватись круто! Це просто показує шо людині вистарчяє висловити думку нормальними словами!
 
gruzukDate: Вторник, 10.04.2007, 23:48 | Message # 27
Рядовой
Group: Модератори
Posts: 17
Reputation: 1
Status: Offline
Для мене мятюки - це емоційні слова,до яких я відношусь нормально в певних ситуаціях!!!Якшо говорити мат через слово - це тупо і бідно!!!П.С. Не терплю коли дівчатка матюкаються!!!

Всьо чотко
 
gruzukDate: Вторник, 10.04.2007, 23:48 | Message # 28
Рядовой
Group: Модератори
Posts: 17
Reputation: 1
Status: Offline
Бля знов цей грьобаний флуд!!! angry Давайте по темі!!!

Всьо чотко
 
MlekoDate: Понедельник, 30.04.2007, 15:16 | Message # 29
Сержант
Group: Користувачі
Posts: 23
Reputation: 1
Status: Offline
хм.... cry шумок тут в вас...ніц не скажеш...
ок. зразу до діла... коли то чекати наступного креатива? dance
бо таки чекають люди, а не знають до коли там треаба буде чекати...во!


I've got the straight edge
 
club-creativeDate: Суббота, 05.05.2007, 15:24 | Message # 30
Admin
Group: Администратори
Posts: 94
Reputation: 2
Status: Offline
ну орієнтовна дата на 9 червня але то ше все може помінятись!
 
Форум » Головний розділ » Креатив » Відгуки (Відгуки відгуки пр оконцерти Креативу побажання критика)
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск:


be Distemper&travis_made © 2006